Prohledat tento blog

2014-08-07

Bedýnka STAWEK, malá i větší

Tak jsem si říkal, nepořídit na sobotu nějaké tašky, či sáčky pro ty, kteří třeba nenakoupí po kartonu, vezmou dvě tři lahve a třeba nějakou dobrotu a zase půjdou o sklep/dům dále. Ne! Žádné tašky, žádné sáčky. Budeme mít bedýnky a to nejenom prázdné.
Vlastně se budou hodit spíše pro změť odneseného tovaru. Abychom laskavému zákazníkovi usnadnily výběr, připravili jsme tématickou bedýnku za mimořádně výhodnou cenu. Tato nabídka bude platit pouze při odběru v sobotu 10-18 hod. a nebo v neděli 10:30-12:30, počet bedýnek připravených k expedici je limitován. Sestavili jsme taktéž dvě varianty, malou a velkou bedýnku. Velká obsahuje totéž co malá plus několik položek navíc. Ostatně, posuďte sami....
Malá bedýnka bude obsahovat:
1x Divý Ryšák, excentrické rosé
1x Cuvée Špigle červené 2012, již nazrálé, ale přitom temperamentní červenisko
1x Meruňky BIO sušené - chipsy; jediné sušené meruňky na trhu, které, ač nesířené, zachovaly původní oranžovou barvu - ostatně, na oranžovou jsme odborníci :-)
1x viniční OREGANO - sypké; sklízené jako divoce rostoucí na mezích našich vinic a svazích meruňkových sadů, možno použít jako koření i jako čaj (česky hezky DOBROMYSL)
1x jablečná povidla skořicová ve sklenici balená
1x Glans Iovi - kompot ze zelených vlašských ořechů - starosvětská pochoutka z našeho ekologického ořechového sadu
Bežná cena zboží v malé bedýnce je 824, během soboty a neděle bude však akčně k odebární za krásných 711 Kč.
Velká bedýnka bude obsahovat:
vše z předchozí malé bedýnky a navíc
+ 1x láhev oranžového vína ze směsné výsadby Špigle-Bočky 2012; víno nebylo nikdy sířeno.
+ 1x Meruňky BIO sušené - půlky; při sušení nebyla použita žádná elektrická či fosilní eneregie
+ 1x Meruňkový džem - důkaz, že meruňkám ve formě džemu nejvíce svědčí pravý třtinový cukr, tentokrát z ostrova Mauritius
+ 1x nožička sušeného kozlího klobásku (4 dny a noci švestkovým a meruňkovým dřevem, dále 2 měsíce zrání v komíně udírny v průvanu)
+ jedno překvapení
Bežná cena zboží ve velké bedýnce je 1917 Kč, během soboty a neděle bude však akčně k odebrání za krásných 1717 Kč.
Ti, kdož nakoupí velkou bedýnku, mají základní ochutnávku vín zdarma, resp. bude jim cena odečtena z nákupní ceny Velké bedýnky STAWEK.Zájemci o bedýnku, hlaste se již nyní, rezervace mají prioritu při výdeji :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat