Prohledat tento blog

Kde zakoupíte, to co děláme


Restauranty & vinné bary

CZ
La Degustation (www.ladegustation.cz) - Praha
Vinograf (www.vinograf.cz) - Praha
Alcron (www.alcron.cz) - Praha
Cafe Savoy (http://cafesavoy.ambi.cz/cz/) - Praha
Aromi (www.aromi.cz) - Praha
Pizza Nuova (http://pizzanuova.ambi.cz/cz/#index) - Praha
U Staré studny (www.ustarestudny.cz) - Praha
Bokovka (Dlouhá 37, www.bokovka.com) - Praha
Kohout na víně (www.kohout-na-vine.cz) - Brno
JUST WINE Brno (www.justwine.cz) - Brno
ENTRÉE restaurant (http://entree-restaurant.cz/) - Olomouc
vinný bar THIR (http://thir.cz/) - Tábor
restaurant HONORIA v Chateau Herálec (www.chateauheralec.cz) - Herálec

D
platz doch! (platzdoch.de) - Berlín
Katz Orange - Berlín
St. Barth  - Berlín

F
ELEMENTS, restaurant et bar à vin, Biarritz
La Robe Et Le Palais, ParisDenicheur, Paris (75003)
Entrée des Artistes, Paris (75009)
Chateaubriant, Paris (75011)
ERH , Paris (75003)
À TABLE, Paris
(75012)
Initial restaurant - Caen, Normandie


A
Glacis Beisl (www.glacisbeisl.at) - Vienna

I
Rovereto (Veneto): Ristorante Al Silenzio - Neuma Sushi Mori (www.al-silenzio.it)
Asolo (Treviso): TappoBar Asolo (http://www.tappobar.it/)

Milan
Vinoir - http://www.vinoir.com
Enoteca Naturale - https://www.enotecanaturale.it
Vinello a Milano - http://vinelloamilano.it
Tipografia Alimentare - https://www.tipografiaalimentare.it
Contraste - http://www.contrastemilano.it/it/
Terroir Milano - https://www.terroirmilano.it
Roma
AsianInn - http://www.asianinn.it
Naturavino
Porthos Associazione Culturale - http://www.asianinn.it
San Benedetto del Tronto
Rimessa Barrio - https://www.facebook.com/rimessabarriosbt/
Bra
Zeno Enoteca Conviviale - https://www.facebook.com/zeroenotecaconviviale/

UK
Noble Rot - wine bar and restaurant (London): http://noblerot.co.uk

Magpie (London): http://magpie-london.com/
Forest Side Inn, Lake District: https://www.theforestside.com/
Moor Hall, Aughton: https://moorhall.com

DK
Copenhagen
BARR (www.restaurantbarr.com)
BARDOK
KADEAU (www.kadeau.dk)
VOLATIL (https://volatil.dk)
APOLLO BAR (www.apollobar.dk)
ILUKA (www.restaurantiluka.dk)
METIER (www.restaurantmetier.dk)
NOMA (www.noma.dk)
Pompette (www.pompette.dk)

PL
KRAKOV
vinný bar Žonglerka (ul. Syrokomli 20, www.instagram.com/zonglerkacafe)
restaurant Karakter (ul. Brzozowa 17; https://www.facebook.com/karakter.restauracja/?ref=br_rs)
VRATISLAV
restaurant Oda (ul. Cybulskiego 17/1A; https://www.facebook.com/odabistro/)
restaurant Mennicza Fusion (ul. Mennicza 24; https://www.instagram.com/mennicza_fusion/)
vinný bar Powinno (plac Piłsudskiego 7; www.powinno.com)
restaurant Jadka (ul. Rzeźnicza 24-25; https://www.facebook.com/restauracjajadka/)
VARŠAVA
restaurant Ale Wino (ul. Mokotowska 48; tel.: +48 22 628 38 30, www.alewino.pl)
restaurant Bez Gwiazdek (ul. Wiślana 8; www.bezgwiazdek.eu)
POZNAŇ
restaurant Spot (ul. Dolna Wilda 87; www.spot.poznan.pl)


USA
NY - Manhattan
restaurant WILD AIR (http://wildair.nyc)
restaurant COSME (http://www.cosmenyc.com)
restaurant TRESTLE ON TENTH (http://www.trestleontenth.com)
bar/bistro BAR BOULUD (www.barboulud.com)
bar/restaurant CITY WINERY (www.citywinery.com)
bar THE TEN BELLS (www.thetenbellsnyc.com)
NY - Brooklyn
bar June Wine Bar (http://www.junebk.com/)
bar/restaurant THE FOUR HORSEMEN (www.fourhorsemenbk.com)
restaurant ASKA (www.askanyc.com)

restaurant ROBERTA´S
restaurant FAUN (www.faun.nyc)
bar Achilles Heel (http://achillesheelnyc.com)
restaurant/bar SEMILLA (http://www.semillabk.com)


Obchody

  • Vinotéka pana Andrease ve Votici (http://andreas-votice.bloger.cz/)
  • V11 winebar&deli v Praze (ul. Ondříčkova, http://www.v-11.cz/)
  • Frankly Wines, New York, USA  (https://www.franklywines.com)
  • Natural Wine Company, New York, USA (http://www.naturalwine.com/)
  • PIER WINES, New York, USA (https://www.pierwines.com)
  • UVA WINES, New York, USA (https://www.uvawines.com/)
  • SIP FINE WINES, New York (https://www.sipfinewine.com)
  • Discovery Wines, New York, USA (https://www.discoverywines.com/)
  • wine shop Ici-Même, Paris (75012), Francie

 ______________________________________________________________________

e-shop

CZ
www.vino3.cz

PL
www.wino3.pl

SK
www.vino3.sk

Belgie
www.desolari.be

USA
https://www.sipfinewine.com/brands/Richard-Stavek


__________________________________________________________________________


Distributoři


Francie
distribution Fleur Godart - Vins et volailles, e-mail: fleurgodart@gmail.com
BDF, Banville - Yvan Michaud


Německo
Viniculture GmbH, www.viniculture.de

Dánsko
Vinsvin, Tue Bach Petersen, tb@tuebach.dk

Itálie
NATIVES - VINI DI TERROIR (http://natives.it/it/cantine/richard-stavek/)

Polsko
Wild common wine, Filip Lugowski (filiplugowski@gmail.com)

UK
Basket Press Wines Ltd., Jiri Majerik (www.basketpresswines.com)

USA
Jenny and Francois, New York (http://www.jennyandfrancois.com/)

Japonsko
Japan Terroir, Tokyo, Japonsko (japan.terroir@gmail.com)

Žádné komentáře:

Okomentovat