Prohledat tento blog

Kde zakoupíte, to co děláme


Restauranty & vinné bary

CZ
La Degustation (www.ladegustation.cz) - Praha
Vinograf (www.vinograf.cz) - Praha
Alcron (www.alcron.cz) - Praha
Cafe Savoy (http://cafesavoy.ambi.cz/cz/) - Praha
Aromi (www.aromi.cz) - Praha
Atelier Red & Wine (www.atelieratelier.cz) - Praha
Čestr (http://cestr.ambi.cz/cz/#index) - Praha.........momentálně dočasně uzavřeno kvůli rekonstrukci
Pizza Nuova (http://pizzanuova.ambi.cz/cz/#index) - PrahaESKA (eska.ambi.cz) - Praha
Restaurace MINCOVNA (www.restauracemincovna.cz) - Praha
U Staré studny (www.ustarestudny.cz) - Praha
Bokovka (Dlouhá 37, www.bokovka.com) - Praha
Kohout na víně (www.kohout-na-vine.cz) - Brno
ENTRÉE restaurant (http://entree-restaurant.cz/) - Olomouc
family&business restaurant hotelu BONATO - Náchod
Grand Hotel Imperial (www.imperialliberec.cz) - Liberec
vinný bar THIR (http://thir.cz/) - Tábor
restaurant HONORIA v Chateau Herálec (www.chateauheralec.cz) - Herálec
restaurant&hotel MIURA v Čeladné (www.miura.cz) - Čeladná

SK
Culinarium (www.culinarium.sk) - Starý Smokovec, Tatry

D
platz doch! (platzdoch.de) - Berlín
Reinstoff (http://www.reinstoff.eu/) - Berlin

F


ELEMENTS, restaurant et bar à vin, Biarritz

A
Taubenkobel (www.taubenkobel.at) - Burgenland
Glacis Beisl (www.glacisbeisl.at) - Vienna

I
Rovereto (Veneto): Ristorante Al Silenzio - Neuma Sushi Mori (www.al-silenzio.it)
Asolo (Treviso): TappoBar Asolo (http://www.tappobar.it/)

UK
Noble Rot - wine bar and restaurant (London): http://noblerot.co.uk

Typing Room Restaurant (London): http://www.typingroom.com/
Magpie (London): http://magpie-london.com/


Forest Side Inn, Lake District: https://www.theforestside.com/
Moor Hall, Aughton: https://moorhall.com

DK
Kodaň
VOLATIL (https://volatil.dk)
Spisehuset 5C (www.spisehuset.dk)
Gaarden & Gaden (www.gaaga.dk)
Barraba (www.barabba.dk)

USA
NY - Manhattan
restaurant WILD AIR (http://wildair.nyc)
restaurant COSME (http://www.cosmenyc.com)
restaurant TRESTLE ON TENTH (http://www.trestleontenth.com)
bar/bistro BAR BOULUD (www.barboulud.com)
bar/restaurant CITY WINERY (www.citywinery.com)
bar THE TEN BELLS (www.thetenbellsnyc.com)

NY - Brooklyn


bar June Wine Bar (http://www.junebk.com/)
bar/restaurant THE FOUR HORSEMEN (www.fourhorsemenbk.com)
restaurant ASKA (www.askanyc.com)

restaurant ROBERTA´S
restaurant FAUN (www.faun.nyc)

bar Achilles Heel (http://achillesheelnyc.com)
restaurant/bar SEMILLA (http://www.semillabk.com)

CAN
Montréal


Le Vin Papillon
Le Manitoba
Coton
Candide
Montréal Plaza
La Femme Fontaine
Pastaga/ Cul sec
Bouillon Bilk
Marconi
Bloomfield
400 coups
Larry's
Garde-Manger

Obchody

  • Vinotéka pana Andrease ve Votici (http://andreas-votice.bloger.cz/)
  • FAJNŠMEKR - obchod s delikatesami a vinný bar v Praze-Vršovicích (www.fajnsmekr.com)
  • maloobchodní prodejna WAREHOUSE #1 společnosti Ultra Premium Brands; (www.warehouse1.cz)
  • DECANTÉ - obchod víny v Liberci (www.decante.cz)
  • Vinotéka Vinná Muška v Brně na ul. Slovákova
  • prodejna delikates a skvělých vín a zároveň bistro GREISSELEREI u restaurace TAUBENKOBEL ve vesničce Schutzen am Gebirge u Neziderského jezera (www.taubenkobel.at)
  • V11 winebar&deli v Praze (ul. Ondříčkova, http://www.v-11.cz/) 
  • Frankly Wines, New York, USA  (https://www.franklywines.com)
  • Natural Wine Company, New York, USA (http://www.naturalwine.com/)
  • PIER WINES, New York, USA (https://www.pierwines.com)
  • UVA WINES, New York, USA (https://www.uvawines.com/)
  • SIP FINE WINES, New York (https://www.sipfinewine.com)
  • Discovery Wines, New York, USA (https://www.discoverywines.com/)

 ______________________________________________________________________

e-shop

CZ
www.vino3.cz

PL
www.wino3.pl

SK
www.vino3.sk

Belgie
www.desolari.be

USA
https://www.sipfinewine.com/brands/Richard-Stavek


__________________________________________________________________________


Distributoři


Francie
Paris: distribution Fleur Godart - Vins et volailles, e-mail: fleurgodart@gmail.com

Německo
Vanda Molnar, Platz doch GbR, Berlin, e.mail: vanda@platzdoch.de

Slovensko
www.e-umami.sk, Ladislav Raček

Dánsko
Vinsvin, Tue Bach Petersen, Vesterfaelledvej 73, st. tv., 1750 Copenhagen V

Belgie
De.Solari - Hans Dusselier (www.desolari.be)

Itálie
NATIVES - VINI DI TERROIR (http://natives.it/it/cantine/richard-stavek/)

UK
Basket Press Wines Ltd., Jiri Majerik (www.basketpresswines.com)

USA
Jenny and Francois, New York (http://www.jennyandfrancois.com/)


Kanada
Ward Associés, Montréal (http://www.wardetassocies.com/fr/contact/)

Žádné komentáře:

Okomentovat