Prohledat tento blog

2012-07-24

4. srpen 2012: Pozvání na okus vín a jiných laskomin

V sobotu 4. srpna 2012 od 13. do 19. hodiny se v obcích Boleradice, Bořetice, Němčičky, Čejkovice a Velké Bílovice otevřou sklepy vinařů, kteří si říkají Autentisté. Protože naše rodinné faremní vinařství patří do zmíněného uskupení, budeme i my otvírat (lahve) pro naše stávající i potenciální zákazníky a milovníky vín obecně. Prostě, přijďte. Ve zmíněné době bude otevřeno nejméně 6 (ale spíše více) lahví z našeho sortimentu a k zakousnutí nabídneme domácí kozí sýr z mléka našich viničních koz. Ty z vás, kdož se neuspokojí s ochutnávkou vín u nás doma na č. p. 206 v Němčičkách, a budou chtít shlédnout výběr z našich vinic a krátký exkurz v našem sklepě a vůbec sklepní kolonii na Vrbici, vyzývám, aby se nahlásili - a to na dva termíny - jeden je v sobotu dopoledne (sraz 9:30 na parkovišti u koupaliště, odjezd vlastními vozidly během 10 minut, celková délka 1-1,5 hod) a druhý v neděli odpoledne (sraz 14:30 na tom samém místě, program stejný). V neděli dopledne pak bude čas pro případné naložení vytoužených vín, která vás uchvátí v sobotu odpoledne.
Cenové relace: za ochutnávku u nás doma budeme počítat v rozmezí 50-300 Kč podle počtu ochutaných vzorků, exkurze páteční a nedělní pak vyjde na 50 Kč/os.
V případě jakýchkoli dotazů pište (richard.stavek@centrum.cz) nebo volejte (+420775197443) a pokusím se ukojit vaši zvídavost.
postscriptum: sledujte tento blog, protože snad do konce tohoto týdne zde zaktualizuji pozvánku na 4/8 kterou obohatím o jednu skutečnou lahůdku.

1 komentář:

  1. já nakonec bohužel jsem mimo oblast, ale doufám, že budeš mít stánek s domácími pochutinami i na Jiných vínech v září .)

    Luboš Osička

    OdpovědětVymazat