Prohledat tento blog

Doporučujeme

Wine of Czechia
Konečně do toho někdo systematicky, věcně a konkrétně praštil
http://www.wineofczechia.com/

AUTENTIKFEST
Vinařský Woodstock. Jedinečné setkání tvůrců autentických vín střední Evropy na jednom místě a od širým nebem. Buďte vítání (a počet návštěvníků limitová, tak využijte předprodej!)
www.autentikfest.cz


Ovčí farma Brníčko
sídlí kousek od Zábřeha na Moravě. Produkují skvělé ovčí sýry, jak česrtvé, tak zejména uzrálé (a po těch je velká poptávka a jsou téměř nedostupné)
http://ovcistatek.webnode.cz/kontakt/


Navštivte Entrée restaurant v Olomouci!
Skvělý enogastroomický zážitek, excelentní obsluha, přívětivé prostředí a výtečná vína...
www.entree-restaurant.cz


Kam na oběd ve Vídni
Pohybujete-li se přes den v centru Vídně, rozhodně v době oběda (ale i večeře) navštivte restaurant Glacis Beisl, kde se náramně dobře vaří a nabízejí skvělá přírodní vína z mnoha zemí střední Evropy. www.glacisbeisl.at


Na oběd či večeři do Atelieru!
Kvalitní a moderní kuchyně, výtečná vína, kvalifikovaná obsluha - toť restaurant Atelier v Praze na ulici Rošických. www.atelieratelier.cz

Copywriting
Potřebujete napsat firemní či jiný reprezentativní text, důležitý dopis, popis vašich výrobků, nabídky či služeb nebo tv oříte textovou část webové prezentace? Ač mám letitou praxi v této oblasti, rád i dnes tyto věci občas konzultuji nebo nechám poupravit s kdysi kolegou a spolupracovníkem Petrem. Poptávejte jeho výtečné a profesionální služby za mírné ceny na mailu petr@posolda.net

Vinotéka Poctivých vín ve Votici
Pan Andreas vyrábí a prodává užitnou i okrasnou keramiku a v rámci svého obchodu provozuje i vinotéku vín, jež miluje, a občasně klub přátel dobrých vín ve sklepení kumpánském přímo v centru pitoreskního středočeského města Votice. Za nás doporučujeme nejenom keramiku, ale i vybraná autentická vína.


U Staré studny
Jestli někam v Praze na kvalitní koňak (či armaňak), který si budete moci vybrat z široké palety a dozvědět se vyčerpávající informace od obsluhy, tak volte bar U staré studny.


www.krasopis.cz
Pokud máte vhodnou příležitost, rozhodně si nechte napsat vkusnou pozvánku, věnování aj. zkušenou a citlivou rukou. Silně doporučujeme, zejména unciálu a kurent!


 Asociace soukromého zemědělství: www.asz.cz

Rok 2014 je v celosvětovém měřítku vyhlášen rokem rodinných farem.
Rodinná farma je:
- osvědčený způsob hospodaření,
- zdravý selský rozum,
- svobodný sedlák,
- hráz proti bolševikům
Vinný e-shop: http://www.vino3.cz/z/stavek-richard/
No ano, je to aktuálně první e-shop, kde můžete zakoupit naše oranžové a červené cuvées z ročníku 2011. A časem se snad rozrosteme i tu... Provozovatel rozesílá zásilky i do Polska a na Slovensko.


Maso z Kobylí: http://patriakobyli.cz/index2.php?prodej-masnych-vyrobku
Společnost Patria Kobylí nedávno otevřelaprodejnu vlastních masných výrobků. Mají velkou nabídku jak syrového masa vepřového a hovězího, tak i širokou škálu uzenin či jiných masných produktů a to vlastní výroby. Obsluha vstřícná, při větších nákupech dotanete pozornost podniku a otevřeno je takřka 10 hodin denně. Snad si vezmou příklad i ostatní velkozemědělci v okolí a snad nezůstane jen u masa. U vína už to funguje, tak se snad dočkáme i chleba z místních surovin.


Panorama Hotel am Rosengarten: www.pr-hotel.de

Budete-li se zdržovat přes noc ve Falcku, doporučuji zvolit na ubytování Hotel Panorama v Růžové zahradě. Když už ne kvůli samotnému spaní, tak dělají delikátní a opravdu excelentní SNÍDANĚ. Tak pestrý výběr delikates nebývá na německé poměry příliš obvyklý.
 


LA DEGUSTATION: www.ladegustation.cz
Excelentní kuchyně snoubená s ojedinělými víny za asistence týmu odborníků na svém místě. Z jejich vinného lístku samozřejmě doporučujeme Špigle-Bočky. A nebo se ptejte na Powidla :-)
Gardentech Brno: www.gardentech.cz
Prodej a servis špičkových strojů a nářadí do vinic, sadů a lesa značek Husqvarna a Jonsered. Bez pily čikřivinořezu od nich bychom se zapotili více. A jinak mají špičkový servis řetězů motorových pil.Žádné komentáře:

Okomentovat